Szkolenia JIRA – czego można nauczyć się na nich?

Jira to zamknięte oprogramowanie firmy Atlassian, którego zadaniem jest śledzenie błędów i zarządzanie projektami. Aplikacja ta jest szeroko wykorzystywana w sektorze IT i innych branżach. Sprawdź, czego można nauczyć się z tej aplikacji.

Czego można nauczyć się na szkoleniu JIRA?

Celem szkolenia JIRA jest zapoznanie kursantów z definiowaniem i obsługą zgłoszeń, sposobami raportowania oraz posługiwania się językiem JQL (Jira Query Language). Uczestnicy zapoznają się również z administracją systemem Jira. Szkolenie skierowane jest do managerów projektów, administratorów projektów, aplikacji i systemu. Trening dostarcza podstawy, wyjaśnia najlepsze sposoby wykorzystywania tego oprogramowania, pokazuje jak rozszerzyć jego działanie dzięki dostępnym dodatkom.
Po ukończeniu kursu, jego uczestnicy będą biegli w zarządzaniu i tworzeniu zgłoszeń.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia JIRA?

Na szkoleniu dla administratorów, poprzez wykonywanie zadań, przedstawione jest praktyczne wykorzystywanie tej aplikacji. Pozwala to poznać mechanizmy zarządzania, a także śledzenia różnych zgłoszeń.
Szkolenia JIRA zaawansowane przeznaczone są dla osób znających podstawy oraz administrację systemem JIra. Uczestnicy zapoznają się z wszystkimi funkcjami administracyjnymi dotyczącymi tworzenia, edycji i zarządzania przepływami pracy (schematami, terminologią).
Jeżeli nasze przedsiębiorstwo korzysta z narzędzi Atlassian, możemy otrzymać wsparcie od profesjonalnych administratorów aplikacji Jira, które jest dużo lepsze niż standardowe wsparcie producenta. Eksperci zapewnią opiekę serwisową w elastycznych godzinach, konsultacje dotyczące rozwoju i użycia aplikacji, a także jej nadzorowanie. Możliwe są również spotkania w siedzibie klienta.
Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań usprawnia pracę w każdej firmie. Właściwe oprogramowanie pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty w krótkim czasie. Możliwości JIRA to planowanie, strategia i elegancja w jednym. Branża IT, jest najszybciej rozwijającą się gałęzią gospodarki. Każdego dnia tworzone są dziesiątki aplikacji, każda firma, uczelnia, czy szpital, potrzebuje odpowiedniego dla siebie oprogramowania.