Przenośne kabiny prysznicowe nie tylko na imprezy

Imprezy plenerowe są ostatnio bardzo popularne. Nieważne czy chodzi o ślub, spotkanie firmowe czy wyścigi. Piękna pogoda, dobrze wybrane miejsce oraz odpowiednie atrakcje są podstawą sukcesu w tej dziedzinie. Nie wolno jednak zapomnieć o zapewnieniu odpowiednich urządzeń sanitarnych.

Zaplecze sanitarne to podstawa

Czasem jednak, organizatorzy zapraszają na imprezy kilkudniowe, połączone z zawodami lub wyścigami. Muszą wtedy pomyśleć o zapleczu sanitarnym. Powinny być dostępne nie tylko toalety, ale też prysznice. Doskonałym wyjściem są przenośne kabiny prysznicowe, których jedynym wymogiem jest możliwość podłączenia do kanalizacji. Prysznic zawiera baterię natryskową, brodzik, mydelniczkę czy wentylację. Dla tych, którzy chcą jeszcze coś dodać, producenci proponują brodzik ceramiczny, lustro czy półprzezroczysty dach przepuszczający światło.

Ile kosztuje kabina prysznicowa?

Trudno jest ustalić cenę takiej kabiny. Jest ona zależna od wyposażenia, kraju pochodzenia oraz producenta. Niestety nie udało się ustalić nawet ceny z podstawowym wyposażeniem. Turystyczna kabina prysznicowa oscyluje w granicach dwustu złotych. Zatem można założyć, że taka wykonana z tworzywa sztucznego i posiadająca podstawowe wyposażenie, to koszt około tysiąca złotych.

A może wynajem?

A jeśli ktoś nie chce kupować, to zawsze może kabinę wynająć. Wybiera się kolor oraz fason, a także wyposażenie. No cóż, czego się nie robi w trosce o klienta. Przenośne kabiny prysznicowe sprawdzą się również na dużych budowach, gdzie pracownik pracuje w nocy. Zadbanie o higienę, podczas imprez plenerowych czy na budowie, może być trudne. Duża ilość ludzi w jednym miejscu, to doskonałe siedlisko dla rozprzestrzeniania się bakterii i wirusów. Przenośne toalety oraz kabiny prysznicowe mogą jednak skutecznie ułatwić zadbanie o czystość.Jedynym wymogiem jest podłączenie do kanalizacji i o resztę nie trzeba się martwić. Ważne jednak jest, aby zapewnić odpowiednią liczbę takich kabin, bowiem zbyt mała ilość może spowodować szybką awarię. Warto zainwestować w takie systemy, ponieważ ich mobilność i w miarę niska cena sprawiają, że są dobrą alternatywą nawet na polu kempingowym czy namiotowym.