Producent POS wie, że współpraca kucharza z kelnerem to podstawa dobrze prosperującego lokalu

Czy współpraca na linii kucharz-kelner rzeczywiście jest tak istotna? W jaki sposób system POS pomaga nawiązać im kontakt? Przeczytaj ten artykuł i znajdź odpowiedzi na te pytania.

Zgranie całego zespołu kluczem do sukcesu…

Jedzenie jest sercem każdego lokalu gastronomicznego. Niezależnie od tego, czy jest to mała restauracja, pizzeria czy bardzo ekskluzywny lokal w każdym z nich liczy się to, co jest podawane na talerzu. Jednak coraz częściej dla klientów ma ogromne znaczenie nie tylko smak dań, ale również sprawność obsługi klienta.

Czy współpraca kelnera i kucharza musi odbywać się w nerwowej atmosferze?

Praca w restauracji, niezależnie od tego, czy odbywa się ona w kuchni, czy na sali, toczy się bardzo szybko. Czas odgrywa ogromne znaczenie, ponieważ goście nie mogą długo czekać na zamówione dania. Z tego też powodu bardzo często dochodzi do spięć między szefem kuchni, a kelnerami. Z czego to wynika? Odpowiedzialna za sytuacje jest zła organizacja pracy z czego doskonale zdaje sobie sprawę producent POS. Dlatego też stworzył on program, który znacznie ułatwi życie każdego restauratora i jego pracownikom. Gastro POS pozwala zaoszczędzić mnóstwo minut, dzięki czemu usuwa nieprzyjemną atmosferę, która powstaje pod presją czasu. Praca z sali z kuchnią nigdy nie układała się lepiej. Dzięki temu, że program współpracuje z drukarką kuchenną i systemem KDS (System Monitorów Kuchennych) szef kuchni może wydrukować zamówienie, które przestał mu kelner ze swojego stanowiska na sali. Poza tym może on ustalić czas wydawania potraw w kuchni i barze, a także przywołać kelnera po odbiór dania. Ta ostatnia opcja jest dostępna dzięki systemowi przywoławczemu, z którym idealnie współgra Gastro POS.

Wizerunek Twojego lokalu budują także systemy gastronomiczne

Dostosowany do Twoich potrzeb system gastronomiczny ma ogromne znaczenie oraz duży wpływ nie tylko na personel, ale także klientów. Przede wszystkim podnosisz prestiż w oczach gości, ponieważ sprawna obsługa wywiera na nich ogromne wrażenie, z czego doskonale zdaje sobie sprawę producent POS. Ale nie jest to koniec zalet. Twoi pracownicy również docenią ten program. W końcu ułatwia on im wykonywanie ich pracy, dzięki czemu z uśmiechem na twarzy przekraczają próg Twojej restauracji każdego dnia.