Producent POS to gwarancja nowej jakości obsługi klienta?

Zarządzanie lokalem nie jest prostym zadaniem. Jak wybić się na tle konkurencji? I w jaki sposób przyciągnąć klientów do swojej restauracji? Odpowiedź na te pytania zawarta jest w pytaniu: co to jest POS.

Klient kluczem do Twojego sukcesu

Dbasz o swój klientów restauracyjnych, bo choćbyś nawet prowadził najprostszą i zapyziałą budkę z hamburgerami czy hot-dogami, bez przychodzących do niej ludzi nie mógłbyś utrzymać domu i rodziny. Klientów zawsze starasz się stawiać na pierwszym miejscu, ale mimo iż tak postępujesz, oni wcale nie przychodzą do ciebie częściej niż do twojego konkurenta – pana sprzedającego bułki z serem na rogu. Mając restaurację, masz jeszcze trudniejszy orzech do zgryzienia, bo klienci oczekują od ciebie znacznie więcej – chcą luksusu, nowoczesności i profesjonalizmu. Jak możesz go im zagwarantować poprzez ich obsługiwanie?

Wysoka jakość obsługi klienta gwarancją sukcesu?

Jeśli zdarzyło ci się jakoś ostatnio wybrać do jakiejkolwiek restauracji uznawanej za lokal nowoczesny, prawdopodobnie zauważyłeś w niej specjalną tablicę z monitorem, przy której stały długie kolejki ludzi. Szybko przesuwali się oni do przodu, potem klikali coś na ekranie, a następnie przechodzili już do działu odbierania zamówień. Te przedziwnie wyglądające tablice wytwarza producent POS, a nie są one niczym innym, jak tylko połączeniem tradycyjnego komputera z dotykowym ekranem. Po co jednak taką rzecz restauracje umieszczają w swoich lokalach? Otóż restauracyjnym klientom służy ona do składania zamówień. Goście nie muszą już czekać na to, aż kelner będzie wolny i w końcu raczy podejść do ich stolika, bo jeśli wolą to wszystko załatwić szybciej, spiesząc się na ważne spotkanie lub do pracy, podchodzą do ekranu i wybierają na nim ulubione danie, płacą za nie, a potem odbierają je przy specjalnym okienku. Pozwól na to także i swoim klientom, montując te niesamowite, interaktywne tablice we własnych punktach gastronomicznych. Klienci bardzo je doceniają i zazwyczaj mocno je zachwalają, dlatego warto zastanowić się nad nawiązaniem kontaktu z odpowiednią osobą, jaką niewątpliwie jest producent POS. Nie musisz wcale od razu przekształcać całego, zwykłego lokalu w najbardziej nowoczesną placówkę na świecie. Zdecyduj się chociaż na przetestowanie kilku tych innowacyjnych rozwiązań, a być może wreszcie sam się do nich przekonasz. Od tej pory z chęcią zaczniesz rozwijać swoją knajpę.